poniedziałek, 21 listopada 2016

GoldieBlox, czyli nasz pomysł na prezent gwiazdkowy.

cześć! ostatnio miałyśmy okazję przetestować, dzięki uprzejmości Moncziczi.pl oraz Skipwish.pl zestaw małej inżynierki od GoldieBlox. Nasz model to Ruby Rails ze spadochronem, który sami musimy złożyć! rozwija motorykę małych rączek oraz kreatywność.Lenka jak na razie jest zbyt mała, aby złożyć go samej. za to ja miałam zagwozdkę i z ciekawością składałam drobne elementy. do całości dołączona jest instrukcja w formie pięknej książeczki, dzięki czemu cała czynność nie należy do trudnych lecz przyjemnych. mamy dokładne opisy oraz ilustracje krok po kroku. po procesie składania kiedy lala jest gotowa do zabawy, wystarczy tylko wspiąć się na najwyższy mebel w domu i puszczać :) radość i okrzyki zachwytu Leny są nie do opisania. zestawy GoldieBlox przeznaczone są dla dzieci powyżej czwartego roku życia, natomiast  dwulatka, z moja pomocą bawiła się równie dobrze.należy jednak uważać aby elementy spadochronu nie trafiły do małej buźki. Ruby uczy poprzez zabawę podstaw inżynierii oraz aerodynamiki, rozwija wyobraźnie przestrzenną. należy od najmłodszych lat starać się interesować dzieci nauką. zestawy małych inżynierek GoldieBlox idealnie się do tego nadają. dodatkowo zmusza do kreatywnego myślenia. ostatnie czasy naszą ulubioną zabawą są skoki ze spadochronem Ruby, przy asekuracji mamy. Lenka uwielbia obserwować szybujący w powietrzu kolorowy materiał. myślę, że za jakiś czasu znów przysiądziemy do naszego zestawu i nauczymy się czegoś nowego.

zestawy dla małych inżynierek GoldieBlox od początku do końca wykonane są ze starannością. zaczynając od pudełka, w którym przyszła do nas Ruby, kończąc na fakturze i wzorze spadochronu. elementy zestawu są na kształt prawdziwych części hydraulicznych w pięknych pastelowych kolorach. mają zachęcić dziewczynki do samodzielnego konstruowania i rozwijania wyobraźni inżynierskiej oraz mają za zadnie wspierać je w tej dziedzinie.  dopracowanie i dbałość o szczegóły takie jak kropeczki na uszach imitujące kolczyki, totalnie mnie zauroczyły. piękne kręcone włosy i duże brązowe oczy przyciągają wzrok i dodają Ruby uroku. nogi jak i i ręce są elementami ruchomymi, dzięki czemu jest idealną kompanką do zabaw. jej wielkość idealnie wpasowuje się w rączki dziecka. uważam, że jest świetnym materiałem na pierwszą lalkę dla małej dziewczynki.   dzięki solidnemu wykonaniu, mimo kilku krotnemu składaniu, rozkładaniu i rzucaniu z dużych wysokości nasza lala jak i jej akcesoria są całe i sprawne jak na samym początku. 
 marka GoldieBlox łączy z sobą solidne wykonanie, przyjemne dla oka wzornictwo oraz możliwość rozwoju małych dziewczynek.  w swoim asortymencie posiadają zestawy, które przyciągnęły moją uwagę, i o których zakupie myślę w niedalekiej przyszłości. 


Dodatkowo mam dla was rabat 15%  na całą markę GoldieBlox w Mnoncziczi, który będzie obowiązywał w  terminie 21.11-27-11 na hasło: adicadee15


ściskam, Marta#goldieblox#goldiebloxpolska#goldisanewpink #goldmodelspolska @goldieblox


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz